Reishi Plus

Reishi Plus - " grzybek długowieczności "

Reishi Plus Kapsułki

Kod produktu: 80331
139,00
 PLN brutto

Grzybek Reishi, znany również jako "lakownica lśniąca", występuje w chińskiej medycynie naturalnej od 4000 lat. Już przed wiekami Chińczycy wiedzieli, jak pozytywny ma wpływ na równowagę organizmu, która jest najważniejsza dla stabilnego zdrowia. Produkt bogaty w liczne minerały takie jak : żelazo, magnez, wapń, cynk i miedź oraz witaminy.

szt.
Kup

Grzybek Reishi cechuje rzadkość występowania w przyrodzie. Rośnie on przede wszystkim na górzystych terenach Japonii i Chin, gdzie jest wysoka wilgotność i mało słońca. Chińczycy nazywają go "rośliną nieśmiertelności" i "wzmacniającą ducha" a także "grzybem widmo" ze względu na bardzo rzadką występowalność

 

Do tworzenia produktu Reishi Plus wykorzystywany jest zarówno ekstrakt z grzybków Reishi, jak również sproszkowane grzybki Reishi. Oprócz licznych minerałów i witamin suplement bogaty jest również w polisacharydy, triterpeny i german. Najważniejsze substancje zawarte w Reishi to rozpuszczalne w wodzie polisacharydy, przede wszystkim betaglukany oraz kwasy ganoderowe. Produkt zawiera także białko i aminokwasy.

 

Polisacharydy ( wielocukry, cukry złożone ) zbudowane są z wielu cząsteczek cukrów prostych. Długie łańcuchy cukrowe zostają podzielone na mniejsze, aby organizm ludzki mógł je wykorzystać. Ten proces podziału wspomagany jest przez witaminę C.

German - to pierwiastek śladowy ( mikropierwiastek ), który znajduje się w wielu roślinach ( aloes, żeń-szeń, czosnek )

 

Wybrane składniki : esktrakt z grzybków Reishi, sproszkowane grzybki Reishi, witamina C. Nie zawiera laktozy

Produkt Wegański

 

Dawkowanie : 1 kapsułka dziennie, popić wodą

 

Opakowanie : 30 kapsułek / 15,2 g

 

Wstecz