Probiotic 12

Probiotic 12 - 12 różnych szczepów probiotycznych w podwójnej kapsułce

Probiotic 12 kapsułki LR

Kod produktu: 80370
149,00
 PLN brutto

Jedyne w swoim rodzaju, opatentowane mikrokapsułki, które chronią bakterie przed krytyczną fazą przejścia przez żołądek. Aż miliard bakterii w jednej kapsułce. To wyjątkowe połączenie. 

szt.
Kup

Ciężkostrawne produkty są prawie wszędzie i nasz organizm musi się z nimi zmagać na codzień. Mogą one zalegać w jelitach przez kilka tygodni, gromadzić się i uwalniać substancje toksyczne do organizmu. Konsekwencje takiego "niewidocznego wysypiska" mogą być nieprzyjemne. Środowisko jelit staje się coraz bardziej toksyczne i działanie jelit spada do połowy. W konsekwencji nie jest w stanie przyjmować z pożywienia wystarczająco dużo substancji odżywczych. Ponieważ jelita są najważniejszym organem odporności człowieka, ich prawidłowe działanie jest niezwykle ważne. Dlatego dla zapewnienia prawidłowej funkcji tego ważnego organu tak istotny jest świadomy sposób odżywiania się oraz dbanie o zdrowie jelit.

 

Probiotic 12 - jedyny produkt na rynku posiadający opatentowane, podwójne mikrokapsułki, które docierają do jelit, chroniąc bakterie podczas krytycznej fazy przejścia przez żołądek. Dodatkowo suplement wzbogacony jest o wspomagający prebiotyk. Prebiotykiem nazywamy składnik jedzenia, którego nie można strawić, a który zapewnia probiotykom substancje odżywcze i wspiera ich prawidłowy rozwój i aktywność.

 

Wybrane składniki :

fruktooligosacharydy, kultury bakterii ( B.longum, B.breve, B.bifidum, B. infantis, B. lactis, L. plantarum, L. casei, L.paracasei, L.rhamnosus, L.acidophilus, L.bulgaricus, S. thermophilus). 

 

Sposób stosowania :

Jedna kapsułka raz dziennie popita szklanką wody.

 

Ostrzeżenie :

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety, która wraz ze zdrowym trybem życia ma duże znaczenie

 

Zawartość :

17,9 g / 30 kapsułek

Wstecz