PIELĘGNACJA CODZIENNA

Aloe Via LR pomadka pielęgnacyjna

Kod produktu: 20643
26,50
 PLN brutto

Aloe Vera Pomadka pielęgnacyjna LR

Wyjątkowo naturalna pielęgnacja ust- zawiera 40% aloesu i naturalne odżywcze olejki: rycynowy, jojoba i babassu oraz wosk kandelila. Łagodna pielęgnacja dla gładkich, miękkich warg.

szt.
Kup

Aloe Vera dobrze dba o nasz organizm zarówno od wewnątrz, jak i od ze zewnątrz. LR oferuje specjalne produkty o wysokiej zawartości żelu Aloe Vera, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry, zostały wzbogacone o ekstrakty roślinne z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Wiele składników aloesu sprawdziło się już w pielęgnacji skóry, ponieważ wzmacniają jej naturalne mechanizmy ochronne i jednocześnie wyrównują poziom nawilżenia. Ponadto składniki aloesu zwiększają gładkość skóry, dzięki czemu regularne stosowanie produktów aloesowych prowadzi do widocznej poprawy witalności skóry.

Specjalna pielęgnacja Aloe Vera to produkty, które dbają o skórę, jednocześnie ją pielęgnują i wpomagają jej regenerację.


Opis i działanie:

- 40 % aloesu

- zawiera naturalne odżywcze olejki: rycynowy, jojoba i babassu oraz wosk kandelila

- chroni i pielęgnuje wrażliwą skórę ust przed wiatrem i chłodem

- dostarcza intensywnego nawilżenia wargom

 

Zastosowanie:

Zima i lato są bardzo wymagające dla skóry, w tym czasie nasza cera jest szczególnie narażona na wysuszenie. Jest ona napięta, podrażniona i zaczerwieniona. Szczególnie wrażliwe sąw tym czasie usta, dlatego zawsze warto mieć ze sobą dobrej jakości pomadkę pielęgnacyjną.

 

Sposób użycia:

Stosować kilka razy w ciągu dnia lub w razie potrzeby.

 

Skład:

Aloe Vera 40 %, bez parabenów i oleju mineralnego, bez składników pochodzenia zwierzęcego

 

Opakowanie:

4,8 g

Wstecz