O sklepie

Witaj !

Jeżeli to czytasz, oznacza to, że znalazłaś/eś się w naszym sklepie zdrowienaplus.com Sklep ten oferuje najwyższej klasy produkty jednej z wiodących firm na rynku jaką jest LR Health and Beauty Gmbh. Posiadamy szeroki asortyment :

Suplementy Diety wspomagające redukcję wagi, oczyszczanie i przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu

Colostrum krowie "Siara" w 3 wariantach podnoszące znacznie odporność organizmu i stabilizujące poziom insuliny - to tylko niektóre z jego zalet.

Serię preparatów Cistus Incanus "Czystek" bardzo przydatną w okresie zimowym jak i letnim.

Zestaw kosmetyków z serii Aloe Vera oraz Microsilver do pielęgnacji codziennej

Unikatowy Mind Master polecany artystom, menadżerom, twórcom i osobom o zwiększonym wysiłku fizycznym i umysłowym.

Zestawy Zeitgard dzięki którym możemy zredukować zmarszczki i przywrócić naturalny wygląd Waszej skórze.

 

A teraz kilka ciekawych liczb.

Od początku swojego istnienia do końca 2015 roku firma LR Health and Beauty Gmbh sprzedała 33 miliony litrów żelu do picia Aloe Vera. Codziennie z ponad 40 lokalizacji na Świecie wysyłanych jest do klientów około 25000 paczek. W siedzibie głownej w Ahlen w Niemczech pracuje 1200 pracowników, którzy w ciągu roku dokonują około 50 000 testów produktowych.

Testy produktowe na codzień wspiera Rada Naukowa firmy LR. Są to Światowej klasy naukowcy: 

prof. dr Robert Llewellyn Clancy (Uniwersytet w Newcastle, Australia)

dr Werner Voss (dermatest Medical Research Company, Münster)

prof. dr Martina Kerscher Profesor kosmetologii, Uniwersytet w Hamburgu

 

Oprócz rady naukowej renomowane i niezależne instytuty kontrolują jakość produktów LR, np. żele do picia Aloe Vera oraz Colostrum posiadają pieczęć jakości SGS INSTITUT FRESENIUS Quality Seal oraz IASC (International Aloe Science Council)

LR jest członkiem uznanych stowarzyszeń branżowych, np. jest jedynym przedsiębiorstwem marketingu bezpośredniego w szeregach Związku Kosmetycznego VKE. LR i jego produkty były wielokrotnie wyróżniane, np. jako najlepsze przedsiębiorstwo MLM w konkursie „Best Marketing Company 2010 Award”.

Spośród 7.000 klientów LR uczestniczących w badaniu GfK ponad 90% powiedziało, że produkty LR„wyjątkowo wysokiej jakości”.

 

WYPRÓBUJ NASZE PRODUKTY

 

Drogi Kliencie

Wypróbuj nasze produkty już teraz. Jeżeli uznasz, że są one najwyższej jakości, możesz zawsze przystąpić do programu partnerskiego, w którym to uzyskasz do 40 % rabatu na całym asortyment, dodatkowo w każdym miesiącu będziesz mógł korzystać z ciekawych promocji jakie proponuje firma LR. To jeszcze nie wszystko co daje ten program.

Dlatego, aby dowiedzieć się więcej zajrzyj w zakładkę "Zostań Partnerem LR" już teraz.