Microsilver Plus

MICROSILVER PLUS LR TO PRODUKTY Z NANOSREBREM. PRODUKTY ZAWIERAJA CZYSTE SREBRO: KREM LR,ŻEL DO OCZYSZCZANIA RĄK LR, ŻEL POD PRYSZNIC LR, PASTA DO ZĘBÓW, MIKROSILVER SZAMPON PRZECIWŁUPIEŻOWY LR, ANTYBAKTERYJNY DEZODORANT W KULCE LR, EMULSJA DO CIAŁA LR, MICROSIVLER KREM UNIWERSALNY LR, KREM DO RĄK LR, KREM DO STÓP LR

MICROSILVER PLUS ŻEL DO OCZYSZCZANIA RĄK LR

Kod produktu: 25051
59,90
 PLN brutto

Microsilver Plus żel do oczyszczania rąk LR

Żel do oczyszczania rąk dba o higieniczną czystość dłoni, nawet wtedy, gdy nie ma dostępu do wody. Odświeża i pielęgnuje. Dobra higiena rąk pomaga zapobiegać rozprzestrzenianu sie szkodliwych bakterii i chronić sie przed chorobami.

szt.
Kup

Produkty do ciała MicroSilver Plus wspierają odbudowę i wzmocnienie naturalnej bariery skóry: zapobiegają utracie nawilżenia, łagodzą napięcie i swędzenie. Regularne stosowanie produktów sprawia, że skóra jest gładka, elastyczna i mniej wrażliwa na czynniki zewnętrzne.

Opis i działanie:

- higiena rąk bez użycia wody

- uczucie odświeżenia

- Smitsonit tworzy ochronną warstwę na skórze dłoni

 

Zastosowanie:

Żel do oczyszczania rąk dba o higieniczną czystość dłoni, nawet wtedy, gdzy nie ma dostępu do wody. Odświeża i pielęgnuje. Dobra higiena rąk pomaga zapobiegać rozprzestrzenianiu sie szkodliwych bakerii i chronić się przed chorobami. 

 

Wskazówka:

Dłonie są stale narażone na czynniki zewnętrzne (np. woda, zanieczyszczenia, mróz) i mają kontakt z bakteriami. Duże obciążenie osłabia barierę ochronną skóry. Konsekwencje to większa utrata nawilżenia (suche dłonie) i łatwiejsze przenikanie bakterii do skóry (podrażniona skóra dłoni).

 

Sposób użycia:

Należy stosować wtedy, kiedy jest potrzeba oczyszczania rąk, gdy nie ma się dostępu do wody.

 

Skład:

czyste srebro, związki cynku, Dexpantenol, bez: parabenów, barwników, syntetycznych środków zapachowych

 

Każdy produkt Microsilver Plus zawiera 3 podstawowe składniki:

  1. Czyste srebro
  2. Związki cynku
  3. Dexpantenol

 

Produkty Microsilver Plus:

  •  nie zawierają parabenów ( nie zawierają konserwantów )
  • nie zawierają barwników
  • zawierają 100 % naturalny zapach

 

Opakowanie:

75 ml.

Wstecz