L-Recapin

L-RECAPIN Zestaw

Kod produktu: 27002
Stara cena: 
249
 PLN brutto
Nowa cena: 
179,00
 PLN brutto

L-Recapin® LR doskonały zestaw do pielęgnacji  Twoich włosów.

Skuteczny w odbudowie cebulek włosów: L-Recapin® szampon do włosów i L-Recapin tonik. Tylko regularne i stałe stosowanie obu produktów daje optymalne rezultaty. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze. Skorzystaj z promocyjnej ceny zestawu.

szt.
Kup

 L-Recapin® Zestaw LR

 

Twoje włosy odzyskają na nowo siłę tylko dzięki L-Recapin® Zestaw zawiera innowacyjny kompleks składników odżywczych, które wzmacniają, chronią włosy i czyszczą skórę głowy.

 

Składniki aktywne:

 • Apigenina - flawonoid z owoców cytrusowych, wzmaga ukrwienie cebulek, co znacznie ułatwia wnikanie substancji odżywczych

 • Biotynyl-GHK - specjalnie witaminizowany peptyd białkowy, przytwierdza korzeń włosa w skórze głowy

 • Kwas oleinowy - z liści drzewa oliwnego, hamuje proces wytwarzania dihydrotestosteronu (DHT), który bezpośrednio przyczynia się do zanikania korzeni włosów

   

   

  L-Recapin® Zestaw LR zawiera:

 • Szampon do włosów - 200 ml

 • Tonik do włosów - 200 ml

   

L-Recapin® szampon do włosów LR to delikatny szampon do codziennego stosowania. Szampon poprawia ukrwienie i strukturę włosa oraz wzmacnia cebulki włosów. Delikatnie myje włosy. L-Recapin® szampon do włosów zalecany jest w przypadku zauważonego problemu przedwczesnego łysienia. Optymalnie przygotowuje włosy i skórę głowy na przyjęcie składników zawartych w toniku.

 

L-Recapin® tonik do włosów LR - należy nakładać punktowo na skórę głowy po umyciu włosów, gdy są one jeszcze wilgotne. Wmasować w skórę okrężnymi ruchami.  Zapobiega przedwczesnemu wypadaniu włosów o podłożu genetycznym. Specjalnie opracowany kompleks  redukuje zanikanie cebulek, znacznie wydłuża fazę wzrostu włosa. Polepsza ukrwienie cebulek włosa. Przytwierdza korzeń włosa w skórze głowy.

 

Najczęstsze przyczyny przedwczesnego łysienia:

 • Hormony - pochodna męskiego hormonu testosteronu - dihydrotestosteron (DHT) atakuje cebulki włosów, w wyniku czego produkują one coraz cieńszy, słabszy włos. W końcu cebulki zanikają.

 • Niedostateczne ukrwienie cebulek włosowych - dobre ukrwienie cebulek włosowych powoduje, że składniki odżywcze mogą lepiej wnikać w cebulki włosowe i tym samym utrzymać włos dłużej w fazie wzrostu.

 • Słabe ukorzenienie włosa w skórze głowy - odpowiednia struktura zewnętrznej warstwy cebulek włosa odpowiada za prawidłowe zakotwiczenie włosa w skórze głowy. Nieodpowiednia struktura przyspiesza proces wypadania włosów.

Wstecz