DLA MĘŻCZYZN

ALOE VERA DLA MĘŻCZYZN

ZESTAW DLA MĘŻCZYZN,ZESTAW II DLA MĘŻCZYZN, ALOE VERA BALSAM PIELĘGNACYJNY PO GOLENIU, ALOE VERA KREM ANTYSTRESOW, ALOE VERA ŻEL DO GOLENIA LR, ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA

ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA

39,90
 PLN brutto

Aloe Vera Pianka do golenia LR

Łagodna, lekka i pielęgnacyjna pianka do golenia do każdego rodzaju skóry. Daje efekt łagodnego i dokładnego golenia. 30% Aloe Vera nawilża, a alantoina działa regenerująco na skórę.

szt.
Kup

Aloe Vera dobrze dba o nasz organizm zarówno od wewnątrz, jak i od ze zewnątrz. LR oferuje specjalne produkty o wysokiej zawartości żelu Aloe Vera, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry, zostały wzbogacone o ekstrakty roślinne z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Wiele składników aloesu sprawdziło się już w pielęgnacji skóry, ponieważ wzmacniają jej naturalne mechanizmy ochronne i jednocześnie wyrównują poziom nawilżenia. Ponadto składniki aloesu zwiększają gładkość skóry, dzięki czemu regularne stosowanie produktów aloesowych prowadzi do widocznej poprawy witalności skóry.

Specjalna pielęgnacja Aloe Vera to produkty, które dbają o skórę, jednocześnie ją pielęgnują i wpomagają jej regenerację.


Seria Aloe Vera Men łagodzi cerę podrażnioną w wyniku golenia i jednocześnie ją pielęgnuje. W ofercie dostępne są produkty do kompleksowej męskiej pielęgnacji, krok po kroku. Stosowanie wysokiej jakości produktów, króre ujędrniają cerę,dezynfekują ją i przyśpieszają jej regeneracje, ułatwia również sam proces golenia.


Opis i działanie:

- 30 % Aloe Vera, alatoina

- działa regenerująco na skórę

- pianka przygotowuje skórę przed goleniem

- łagodzi podrażnienia, optymalnie pielęgnuje

 

Zastosowanie:

Pielęgnacja przeznaczona specjalnie dla potrzeb męzskiej skóry. Nawilża skórę podczas golenia i pielęgnuje męską cerę.

 

Sposób użycia:

Niewielką ilość pianki nałożyć na dłoń, spienić i rozprowadzić na twarzy.

 

Opakowanie:

200 ml.

Wstecz