DLA MĘŻCZYZN

ALOE VERA DLA MĘŻCZYZN

ZESTAW DLA MĘŻCZYZN,ZESTAW II DLA MĘŻCZYZN, ALOE VERA BALSAM PIELĘGNACYJNY PO GOLENIU, ALOE VERA KREM ANTYSTRESOW, ALOE VERA ŻEL DO GOLENIA LR, ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA

ALOE VERA KREM ANTYSTRESOWY

61,90
 PLN brutto

Aloe Vera krem antystresowy LR 

Pilęgnujący krem o 24-godzinnym działaniu. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.  Zawarte w kremie substancje takie jak lecytyna, witamina A i E działają wzmacniająco na naskórek, chronią przed wolnymi rodnikami i regenerują.

szt.
Kup

Aloe Vera dobrze dba o nasz organizm zarówno od wewnątrz, jak i od ze zewnątrz. LR oferuje specjalne produkty o wysokiej zawartości żelu Aloe Vera, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry, zostały wzbogacone o ekstrakty roślinne z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Wiele składników aloesu sprawdziło się już w pielęgnacji skóry, ponieważ wzmacniają jej naturalne mechanizmy ochronne i jednocześnie wyrównują poziom nawilżenia. Ponadto składniki aloesu zwiększają gładkość skóry, dzięki czemu regularne stosowanie produktów aloesowych prowadzi do widocznej poprawy witalności skóry.

Specjalna pielęgnacja Aloe Vera to produkty, które dbają o skórę, jednocześnie ją pielęgnują i wpomagają jej regenerację.


Seria Aloe Vera Men łagodzi cerę podrażnioną w wyniku golenia i jednocześnie ją pielęgnuje. W ofercie dostępne są produkty do kompleksowej męskiej pielęgnacji, krok po kroku. Stosowanie wysokiej jakości produktów, króre ujędrniają cerę,dezynfekują ją i przyśpieszają jej regeneracje, ułatwia również sam proces golenia.

 

Opis i działanie:

- zawiera 50 % Aloe Vera

- zawieta lecytyne, witamine A i E

- nawilża i łagodzi podrażnienia

 

Zastosowanie:

Idealnie pielęgnuje, łagodzi i nawilża męską skórę. Regeneruje suche partie skóry oraz chroni i zapewnia świeży wygląd.

 

Sposób użycia:

Należy nakładać na twarz rano i w razie potrzeby w ciągu dnia.

 

Opakowanie:

100 ml.

Wstecz