DLA MĘŻCZYZN

ALOE VERA DLA MĘŻCZYZN

ZESTAW DLA MĘŻCZYZN,ZESTAW II DLA MĘŻCZYZN, ALOE VERA BALSAM PIELĘGNACYJNY PO GOLENIU, ALOE VERA KREM ANTYSTRESOW, ALOE VERA ŻEL DO GOLENIA LR, ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA

ALOE VERA BALSAM PIELĘGNACYJNY PO GOLENIU

39,90
 PLN brutto

Aloe Vera Balsam Pielęgnacyjny po goleniu LR 

Redukuje podażnienia po goleiu. Zawiera 50% Aloe Vera, przeciwzapalny kompleks ARO, nawilżające składniki pielęgnacyjne, zawiera niewielką ilość alkoholu.

szt.
Kup

Aloe Vera dobrze dba o nasz organizm zarówno od wewnątrz, jak i od ze zewnątrz. LR oferuje specjalne produkty o wysokiej zawartości żelu Aloe Vera, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry, zostały wzbogacone o ekstrakty roślinne z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Wiele składników aloesu sprawdziło się już w pielęgnacji skóry, ponieważ wzmacniają jej naturalne mechanizmy ochronne i jednocześnie wyrównują poziom nawilżenia. Ponadto składniki aloesu zwiększają gładkość skóry, dzięki czemu regularne stosowanie produktów aloesowych prowadzi do widocznej poprawy witalności skóry.

Specjalna pielęgnacja Aloe Vera to produkty, które dbają o skórę, jednocześnie ją pielęgnują i wpomagają jej regenerację.


Seria Aloe Vera Men łagodzi cerę podrażnioną w wyniku golenia i jednocześnie ją pielęgnuje. W ofercie dostępne są produkty do kompleksowej męskiej pielęgnacji, krok po kroku. Stosowanie wysokiej jakości produktów, króre ujędrniają cerę,dezynfekują ją i przyśpieszają jej regeneracje, ułatwia również sam proces golenia

 

Opis i działanie:

- zawiera 50 % Aloe Vera

- przeciwzapalny kompleks ARO

- składa sie z alatoiny, pantenolu i nawilżających składników pielęgnacyjnych

- zawiera niewielką ilość alkoholu

 

Zastosowanie:

Redukuje i uspokaja podrażnienia po goleniu.  Idealna pielęgnacja i skuteczne nawilżenie dla gładkiej i zadbanej skóry.

 

Sposób użucia:

Należy nakładać na skórę twarzy i szyi po goleniu.

 

Opakowanie:

100 ml.

Wstecz