DLA MĘŻCZYZN

ALOE VERA DLA MĘŻCZYZN

ZESTAW DLA MĘŻCZYZN,ZESTAW II DLA MĘŻCZYZN, ALOE VERA BALSAM PIELĘGNACYJNY PO GOLENIU, ALOE VERA KREM ANTYSTRESOW, ALOE VERA ŻEL DO GOLENIA LR, ALOE VERA PIANKA DO GOLENIA

ALOE VERA MEN ZESTAW DLA MĘŻCZYZN

129,90
 PLN brutto

ALOE VERA MEN ZESTAW DLA MĘŻCZYZN LR

(pianka do golenia + balsam po goleniu + krem antystresowy)

Standardowy program dla każdego mężczyzny. Pielęgnacja wyłącznie dla mężczyzn ze wszystkimi korzyściami Aloe Vera.

szt.
Kup

Aloe Vera dobrze dba o nasz organizm zarówno od wewnątrz, jak i od ze zewnątrz. LR oferuje specjalne produkty o wysokiej zawartości żelu Aloe Vera, które są odpowiednie nawet dla wrażliwej skóry, zostały wzbogacone o ekstrakty roślinne z kontrolowanych i certyfikowanych upraw. Wiele składników aloesu sprawdziło się już w pielęgnacji skóry, ponieważ wzmacniają jej naturalne mechanizmy ochronne i jednocześnie wyrównują poziom nawilżenia. Ponadto składniki aloesu zwiększają gładkość skóry, dzięki czemu regularne stosowanie produktów aloesowych prowadzi do widocznej poprawy witalności skóry.

Specjalna pielęgnacja Aloe Vera to produkty, które dbają o skórę, jednocześnie ją pielęgnują i wpomagają jej regenerację.

Seria Aloe Vera Men łagodzi cerę podrażnioną w wyniku golenia i jednocześnie ją pielęgnuje. W ofercie dostępne są produkty do kompleksowej męskiej pielęgnacji, krok po kroku. Stosowanie wysokiej jakości produktów, króre ujędrniają cerę,dezynfekują ją i przyśpieszają jej regeneracje, ułatwia również sam proces golenia.


ALOE VERA MEN ZESTAW DLA MĘŻCZYZN ZAWIERA:

- Aloe Vera Men pianka do golenia 200 ml

- Aloe Vera Men balsam po goleniu 100 ml

- Aloe Vera Men krem atystresowy 100 ml ALOE VERA MEN pianka do golenia

Łagodna, lekka i pielęgnacyjna pianka do golenia do każdego rodzaju skóry. Daje efekt łagodnego i dokładnego golenia. 30% Aloe Vera nawilża, a alantoina działa regenerująco na skórę.


ALOE VERA MEN balsam po goleniu

Zawiera 50 % Aloe Vera, przeciwzapalny kompleks ARO, nawilżające składniki pielęgnacyjne, zawiera niewielką ilość alkoholu.


ALOE VERA MEN krem antystresowy

Pilęgnujący krem o 24-godzinnym działaniu. Odpowiedni do każdego rodzaju skóry.  Zawarte w kremie substancje takie jak lecytyna, witamina A i E działają wzmacniająco na naskórek, chronią przed wolnymi rodnikami i regenerują.Wstecz